Daj się zaprosić do niezwykłego świata ekskluzywnych perfum...

Yonelle

Yonelle to polska innowacyjna marka kosmetyczna wyspecjalizowana w odmładzaniu wyglądu skóry. Tworzy luksusowe kosmetyki infuzyjne o ponadprzeciętnej skuteczności przeciwzmarszczkowej oparte o autorską koncepcję SKIN PENETRATION REVOLUTION. Yonelle to marka dla kobiet dojrzałych oczekujących odmłodzenia wyglądu skóry, szukających efektów przeciwzmarszczkowych.

MEDIFUSÍON

Innowacyjne składniki o udowodnionej skuteczności terapeutycznej, używane w medycynie. Kosmetyki dające rewelacyjne dermoefekty widoczne na skórze już po pierwszym zastosowaniu i utrwalające się w trakcie regularnego stosowania.

WSKAZANIA: każdy typ cery z objawami starzenia się, o nieidealnym wyglądzie.

EFEKTY: poprawa jakości skóry, świeżość, młodzieńczy blask, zdrowy koloryt, zmniejszenie problemów z nadwrażliwością skóry, redukcja zmarszczek

DIAMOND

Zaskakujący efekt odmłodzenia wyglądu poprzez równoległe działanie na twarz oraz usta i ich okolice. Gdy usta stają się pełniejsze i bardziej wyraziste – zmarszczki nad nimi spłycają się, dając efekt młodzieńczego piękna i blasku.

WSKAZANIA: każdy rodzaj skóry zmęczonej, wymagającej rozświetlenia, również wrażliwej, ze zmarszczkami, o szarym nierównym kolorycie.

EFEKTY: młodzieńczy blask, radykalna poprawa gęstości, jędrności i elastyczności skóry, wygładzenie zmarszczek, REWELACJA: pełniejsze usta.

INFUSÍON

Z zastosowaniem infuzyjnej technologii NANODYSKÓW™ wypełnionych retinolem, które zwiększają jego wnikanie w skórę nawet o 340%. Ponadprzeciętne właściwości kosmetyczne zapewnia również czyste źródło bioenergii odmładzającej komórki produkujące kolagen, elastynę i kwas hialuronowy oraz technologia „TRIKU” jonowego.

WSKAZANIA: każdy rodzaj cery dojrzałej, z objawami starzenia się, mało elastycznej, o zmęczonym wyglądzie i poszarzałym kolorycie.

EFEKTY: redukcja zmarszczek, skuteczna terapia liftingująca, zachwycająca gładkość skóry, rozświetlenie kolorytu.

TRIFUSÍON

Innowacyjna technologia zapobiegania widocznym i niewidocznym oznakom starzenia się skóry. Łączy procesy: BIOFUZJI, umożliwiający wtapianie się kosmetyku w skórę, INFUZJI, czyli przenoszenia substancji aktywnych w głąb skóry za pomocą NANODYSKÓW™ ENDOFUZJI, napinającej i naprężającej skórę od wewnątrz.

WSKAZANIA: cera dojrzała każdego typu, zmarszczki mimiczne i statyczne, wiotczenie, skóra alergiczna, skłonna do podrażnień, również naczynkowa.

EFEKTY: spektakularne uczucie naprężenia skóry od wewnątrz odczuwane po 1 minucie, gęstsza skóra, poprawa owalu twarzy, spłycenie zmarszczek, ujędrnienie, młodszy wygląd.

H2O INFUSÍON

Ponadprzeciętne efekty kosmetyczne osiągnięto dzięki wspomaganiu wnikania w skórę składników aktywnych. Przełomem jest zastosowanie rewolucyjnych nośników NANODYSKÓW™ oraz mechanizmu ZASADZKI NA WODĘ, dzięki którym nawilżenie skóry wzrasta nawet o 100%.

WSKAZANIA: każdy rodzaj cery odwodnionej, zmęczonej, pozbawionej blasku i świeżości, doskonałość do skóry mieszanej.

EFEKTY: rekordowe nasycenie skóry wilgocią, błyskawiczne wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie, rewitalizacja, młodzieńcza świeżość i koloryt.

METAMORPHOSIS

Seria produktów, która w nowoczesnych, lekkich formułach łączy natychmiastową poprawę wyglądu skóry z najwyższą skutecznością działania. W efekcie cera wygląda młodziej, jest nawilżona i aksamitnie gładka.

WSKAZANIA: każdy rodzaj skóry.

EFEKTY: korekta niedoskonałości cery, poprawa i wyrównanie kolorytu, aksamitna, nawilżona, młodziej wyglądająca skóra.

YOSHINO PURE & CARE

Skomponowane na bazie esencji Jeju Blossom Z KWIATÓW wiśni YOSHINO. Pachnące, lekko różowe kwiaty kwitną na początku kwietnia w jedynym miejscu na świecie - na koreańskiej wyspie Jeju. Esencja Jeju Blossom ma doskonałe właściwości antyoxydacyjne, przeciwzapalne, kojące, łagodzące zaczerwienienia i objawy podrażnień. Każdy kosmetyk oczyszczający z serii YOSHINO PURE & CARE, poza swoją podstawową funkcją, wykazuje skorelowane, specyficzne działanie pielęgnacyjne, poprawiające wygląd cery i dodające jej blasku młodości.

Informacje o naszych aktualnych promocjach znajdziesz na naszych mediach społecznościowych.