TIERRY MUGLER

Znalezione obrazy dla zapytania Thierry Mugler logo

Thierry Mugler to jeden z najbardziej oryginalnych kreatorów mody, który swój geniusz imaginacji, bezgraniczność i ekstrawagancję oddaje na usługi świata perfum. Na granicy magii oraz dziecięcych wspomnień Mugler tworzy kreacje, które charakteryzuje dobór starannie wyselekcjonowanych aromatów, odważnie połączonych w nieprzewidywalnych kombinacjach. Kreacje te uwodzą zmysły i roztaczają wokół aurę magnetycznej, wręcz prowokacyjnej atrakcyjności. Mugler to marka, która kreuje świat snu, stymulując wyobraźnię każdego z nas. Zapachy Mugler niczym perfumeryjne dzieła sztuki, wyróżniają się nowatorstwem i fantazją.

Dziś Mugler znajduje się wśród najbardziej prestiżowych marek zapachowych. Marka zawdzięcza swój sukces znakomitemu połączeniu doświadczenia, śmiałości i niepohamowanej kreatywności, a także wyjątkowej relacji jaką stworzyła ze swoimi miłośnikami.

Mugler – perfumy, które zniewalają zmysły

Znalezione obrazy dla zapytania Thierry Mugler AngelMarka Mugler od wielu lat cieszy się wyjątkowym uznaniem na rynku zapachów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Pierwsze perfumy dla Pań od tego francuskiego projektanta pojawiły się na rynku w 1992 roku, a ich nazwa Angel, doskonale harmonizowała z ich nutami głowy i serca, przepełnionymi niebiańskimi wręcz aromatami czekolady, pralin i patchouli. Angel to zapach, który był jednym z pierwszych w kategorii gourmand, a jego ponadczasowy charakter potwierdza niesłabnąca do dziś popularność wśród koneserów wyjątkowych perfum. Prawdziwa rewolucja na rynku zapachów dla mężczyzn nastąpiła w 1996 roku, wraz z premierą perfum A*Men, które uwodziły niespotykaną dotąd wśród zapachów dla Panów kompozycją. A*Men od Mugler – perfumy, będące wyjątkowym połączeniem słodkich aromatów karmelu, miodu, patchouli i wanilii, przełamanym wyrazistością aromatu ziaren kawy to dowód na to, iż oryginalność i perfekcyjny dobór poszczególnych nut zapachowych jest receptą na wieloletni sukces w branży.Znalezione obrazy dla zapytania Thierry Mugler Angel

Mugler – perfumy kreujące nowy wymiar zapachu

Siła marki Mugler – perfumy, dzięki odważnym i wyrazistym kompozycjom nut zapachowych zapadają na zawsze w pamięć. Jak żadne inne kreują one niepowtarzalne wrażenie wyrafinowanego luksusu, wzbudzającego niezapomniane emocje. Zapachy sygnowane logiem Mugler to doskonały wybór dla osób, które nie boją się skupiać na sobie uwagi otoczenia. Zdecydowane, lecz zarazem eleganckie i zmysłowe nuty zapachowe perfum tej marki sprawiają, iż zasługują one na miano kultowych.

Mugler – perfumy kreujące nowe spojrzenie na luksus

Wartości, jakimi kieruje się marka Mugler to nie tylko spełnianie najskrytszych marzeń entuzjastów pięknych perfum, lecz także szacunek dla środowiska naturalnego. Dlatego też legendarne perfumy tego domu mody dostępne są także we flakonach, które można z łatwością ponownie napełnić dzięki wymiennym wkładom. Takie rozwiązanie zastosowano między innymi w linii zapachu dla kobiet Alien, który swoim aromatem przywodzi na myśl rzadko spotykany, magiczny eliksir. Wyjątkowe, drzewne aromaty harmonizują z nutami ambry i jaśminu, tworząc unikalną kompozycję godną prawdziwej bogini.