Ramon Molvizar

Podobny obraz

Ramón Bejar urodził się w małym miasteczku na hiszpańskim wybrzeżu Morza Śródziemnego, nazwanym Molvizar, w jedynym miejscu na świecie, gdzie zbiegają się dwa skrajnie różne środowiska: surowość mare nostrum, ze swymi krzewami oliwnymi i migdałowymi, łączy się z omalże tropikalną roślinnością, obfitującą w trzcinę cukrową oraz awokado.

Będąc już uznanym europejskim kreatorem perfum i mając za sobą wykreowanie nieskończonej ilości ich sztuk, w tym niektórych dla domów królewskich, poczyna w swych laboratoriach w Barcelonie wiekopomne dzieło, linię o największej szlachetności, której esencją jest luksus i piękno, nazywając ją imieniem swoim oraz nazwą wioski, z której pochodził: RAMON MOLVIZAR.

Wszystko rozpoczęło się 33 lat temu wprowadzeniem sztuki do orientalnych perfum wraz z Mistrzem perfumiarstwa, który wzbudził w nim pasję do magicznego świata zapachów i nauczył go tajemnic w nim ukrytych. Wszystko to opierało się na wierze, w której zapach jest jednym z 3 cudów: modlitwa, kobieta, perfumy. W ostatniej dekadzie Ramon Bejar poświęcił większą część swego czasu, by stworzyć szereg luksusowych perfum, których myślą przewodnią są wszechobecne siły natury, podstawą zaś naturalne składniki, szlachetne drewno, kamienie i kruszce szlachetne etc. Jego perfumy są wyjątkowe, inne, są wynikiem „doświadczenia”.

Większość produkcji z laboratoriów w Barcelonie trafia do Azji, Zatoki Perskiej, Rosji, … zawsze z przeznaczeniem dla specjalnego klienta, dla elity. Kilkanaście procent produkcji sprzedawane jest w Hiszpanii i Unii Europejskiej. Nasze perfumy obecne są na strefach wolnocłowych i w luksusowych sklepach z najlepszymi tkaninami, perfumami, w najznamienitszych hotelach oraz w najlepszych prywatnych klubach świata.

Linia Ramon Molvizar to owoc 30 lat doświadczeń, które stworzyły wysokiej jakości produkty w swoim własnym, specjalnym stylu. Unikalne składniki w niepowtarzalnej oprawie usatysfakcjonują najbardziej wymagających klientów którzy potrzebują czegoś więcej niż perfumy wysokiej klasy.


4 ELEMENTS WOMAN

Ramon Molvizar rozpoczyna nowy cykl w swojej historii tworząc dwa nowe zapachy: „4 elements” i „5 elements”. Są to dwa wielkie arcydzieła perfumiarstwa stworzone w ramach energii czterech żywiołów – ognia, ziemi, wody i powietrza – zawierają one również sekretny składnik pochodzący z alchemii.

Oprawa: Jako biżuterię, szklane butelki wycina się ręcznie diamentem co jeszcze bardziej ogranicza dostępność naszej kolekcji. Ich projekt silnie inspirowany jest symboliką. Sześcian reprezentuje materię, ciało stałe, które jest widoczne.

Zdobienia to wpływ brył platońskich, którym w przeszłości zostały przypisane specjalne właściwości.Podobny obraz

Nuty głowy: cyklamen, konwalia, melon, nuty drzewne, cytryna, malina, róża

Nuty serca: nuty grzybów, minerały, nuty korzenne, nuty drzewne, róża, neroli, jaśmin, imbir

Nuty bazy: paczula, cedr, piżmo, ambra, wanilia, wetiwer, drzewo sandałowe, drzewo agarowe, miód

 
 
5 ELEMENTS MAN

Przedstawiamy „4 elementy” dla kobiet i „5 elementów” dla mężczyzn. Dwa zapachy graniczące z doskonałością.

Nuty głowy: cyklamen, konwalia, melon, nuty drzewne, anyż, pelargonia, czarny pieprz, gałka muszkatołowa

Nuty serca: nuty grzybów, minerały, nuty korzenne, paczula, jaśmin, róża, cedr

Nuty bazy: paczula, cedr, mech, sandałowiec, drzewo agarowe, wanilia, ambra

 

 

BLACK CUBE MAN
 
Black Cube to orientalno-drzewne perfumy dla mężczyzn. Zapach został skomponowany w 2010 roku i od razu stał się rynkowym bestsellerem.

Wspaniałość owoców i kwiatów natury umieszczono w geometrycznej butelce w kształcie kostki, czarnej w swej obudowie a przeźroczystej w środku.

Na dnie butelki osadzają się płatki szlachetnej platyny.

Intrygującą intensywność perfum definiują szlachetne nuty drzewa agarowego oraz egzotyczne balsamy.

 

 

Nuty głowy: kolendra, kardamon, gałka muszkatołowa, liście geranium, skórka mandarynki, kwiat lawendy, różowy pieprz

Nuty serca: kadzidło, drewno agarowe, australijski sandałowiec, szara i biała ambra, wetiwer, fiołek, magnolia

Nuty bazy: piżmo, olejek z gorzkich migdałów, cedr, sandałowiec

 

Znalezione obrazy dla zapytania RAMON MOLVIZAR pure white goldskinGOLDSKIN PURE WHITE

Białe złoto zanurzone w perfumach o królewskim charakterze dla ludzi, którzy chcą podkreślić wyjątkowość dnia albo wieczoru. Ciepła, śródziemnomorska świeżość zabiera nas w podróż zmysłów. Towarzyszy wdzięcznie marzeniom, wspomnieniom i magii pięknych chwil. Pobudza zmysły.

Skład:
Nuta głowy: kwiat pomarańczy, ozon, osmanthus
Nuta serca: bursztyn, wanilia, owoc róży
Nuta bazy: wetiwer, piżmo, nuty drzewne, kadzidło

Rodzina zapachowa: orientalno-kwiatowa