Lancôme

Kolekcja perfum La Nuit Trésor Lancôme powiększyła się z początkiem 2018 roku o nowy zapach La Nuit Trésor à la folie. Oparta na idei miłości mającej wiele twarzy i stanowiącej kombinację wielu uczuć, kolekcja składa się z całej linii perfum, które starają się uchwycić te różne doświadczenia. La Nuit Tresor à la folie to interpretacja miłości, która prowadzi do zatracenia i nie można się jej oprzeć. Francuskie wyrażenie: „aimer à la folie” oznacza miłość do szaleństwa. Jej kompozycję przygotowali perfumiarze:Christophe Raynaud, Amandine Marie i Honorine Blanc. Flakon perfum w kształcie diamentu, otrzymał rubinowy, wpadający w różową czerwień kolor symbolizujący ognistego ducha, energię i pasję. Jego szyjkę zdobi czarna kokarda z inskrypcją „á la folie”. Tak piękna i oryginalna butelka może być wyjątkową ozdobą toaletki wielu kobiet, które przeżywają namiętną miłość lub tych które o takiej miłości marzą.

Skład:

Nuty głowy: różowy pieprz, bergamotka, gruszka, czerwona porzeczka

Nuty serca: róża damasceńska, jaśmin, fiołek, piwonia

Nuty bazy: wanilia Bourbon, benzoina, tonka, paczula, nuty drzewne, ambroksan, gałka muszkatułowa

 

 

 

Nowoczesne klasyki to tradycyjne kompozycje z nowatorskim akcentem, którego obecność uwspółcześnia zapach i dodaje mu lekkości. Można powiedzieć, że to klasyczne perfumy, lecz z najnowszą aktualizacją systemu. Takim właśnie zapachem jest La vie est belle L’Éclat. Słoneczny i ciepły, nowy zapach od Lancome zachwyca delikatnością i świeżością.“Znajdziesz to w błysku spojrzenia, odczujesz to w wibracji uśmiechu, to coś co emanuje z wnętrza niczym światło. Francuzi nazywają to
„L’ÉCLAT.”

Szczęśliwi ludzie niosą blask w swojej duszy.
To w chwilach decyzji kształtuje się nasze przeznaczenie.
Aby być szczęśliwym, wystarczy błysk, iskra, która wyzwoli wszystko.
Tak właśnie pachnie szczęście, którym dzielimy się z innymi.
Rozbłyśnij teraz, rozbłyśnij szczęściem!

Sylwetka oryginalnego flakonu L’Éclat L’Eau de Parfum  niczym kalejdoskop, którego kryształy odbijają światło, aby w pełni wyrazić migotliwy i roziskrzony radością życia zapach.  Pełna wdzięku pomarańczowa kokarda z organzy zawiązana wokół szyjki nawiązuje do gorącej i słonecznej siły przyciągania zapachu.

Dominique Ropion, twórca nowego zapachu wybrał neroli, tworząc tym samym nową odsłonę La vie est belle. Jego zdaniem: « Neroli jest niekończącym się źródłem inspiracji…jest najmniejszym z kwiatów, ale pełnym siły! promienny, radosny….jak promienie słońca ».

Dlatego zapach dedykowany jest dla kobiet, które wybierają świeże i zielone kompozycje oparte na słodkiej
bazie, kobiet o „promiennej” osobowości , eleganckich i pełnych „joie de vivre”, czyli radości życia.

Znalezione obrazy dla zapytania la vie est belle eclat

 

Skład:

Nuty głowy: bergamotka, mandarynka, frezja

Nuty serca: kwiat pomarańczy, białe kwiaty, jaśmin wielkolistny, irys

Nuty bazy: drzewo sandałowe, wanilia, paczula