Holiday

Z tych perfum wprost emanuje magią świąt, gdy świeży śnieg skrzy się w światłach Nowego Jorku, a ogień rozpalony w kominku przyjemnie rozgrzewa. Kompozycja egipskiego jaśminu i wetywerii z Haiti połączona w harmonijny akord z nutami cedru z Wirginii wychwytują magiczne chwile uniesienia i zabawy w najpiękniejszych momentach roku. Ten olśniewający zapach wibruje nutami brzoskwini, róży i mandarynki, aby na końcu przebrzmiewać ciepłem i obfitością sezonu.

Ekskluzywne perfumy House of Sillage są prawdziwą definicją luksusu. Wyróżnia je nie tylko mistrzostwo produkcji, ale także wspaniałe, ręcznie wykonane flakony, zdobione kryształami Swarovskiego.

Każda sztuka stanowi połączenie pracy wykwalifikowanych specjalistów, ponadczasowej sztuki oraz kunszt techniczny. Unikalny design powoduje, że flakony przypominają raczej biżuterię, dzięki czemu stają się ekskluzywnym dodatkiem. Perfumy House of Sillage oddają hołd sztuce, tradycji i pracy rzemieślniczej. Są dopracowane w najmniejszych szczegółach, a poszczególne składniki dobiera się z niezwykłą starannością.

Markę House of Sillage założyła w 2011 r. Nicole Mather, którą świat zapachów zachwycił swoją zdolnością do przenoszenia w czasie i przestrzeni. Dlatego też perfumy House of Sillage są pełne emocji i potrafią stworzyć niezapomnianą i niepowtarzalną atmosferę.

Nuty zapachowe:

Nuty głowy: sycylijskie czerwone pomarańcze i mandarynki, czarna porzeczka;
Nuty serca: jaśmin z Egiptu, róża, brzoskwinia;
Nuty podstawy: wetyweria z Haiti, drewno cedrowe, białe piżmo.