HOUSE OF SILLAGE

Znalezione obrazy dla zapytania house of sillage

Z dumą prezentujemy Państwu markę House of Sillage, jedną z najbardziej luksusowych i wyrafinowanych marek perfumiarskich ostatnich lat. Wszystkie zapachy są wyjątkowe i niepowtarzalne, a każdy z nich niesie ze sobą inną ciekawą opowieść. Ozdobne flakony są dziełem francuskich jubilerów, którzy zadbali o każdy szczegół, aby flakon stał się małym unikatowym dziełem sztuki.

Wszystkie zapachy są subtelne, ale intensywne, romantyczne i poetyckie ale zarazem nieoczywiste i intrygujące. Każdy element flakonu jest wykonany z najwyższej jakości kryształów i metali szlachetnych, a każdy zapach jest wyprodukowany z rzadkich składników pochodzących z całego świata. Marka House of Sillage oferuje nam jakość, luksus oraz unikalność, dostępną tylko dla nielicznych.

Marka House of Sillage proponuje nową interpretację luksusowych perfum, z naciskiem na piękno i elegancję. Każdy element kolekcji ma swoją unikalną historię, a zapach i flakon inspirację.

House of Sillage łączy w sobie niebanalne nuty zapachowe, ręczne rzemiosło, nowoczesne materiały, tak aby stworzyć niepowtarzalne dzieło o doskonałej jakości i charakterze, które są nieodzownymi cechami najbardziej luksusowych zapachów na świecie. House of Sillage balansuje na krawędzi branży perfumiarskiej i wyszukanego jubilerstwa.

Założycielka firmy Nicole Mather tak mówi o swojej wizji: “Dorastałam w docenianiu niezwykłości zapachu i tego jak przenosi on nas w zupełnie inne miejsce i czas. Pamiętając o tym, stworzyłam linię luksusowych i wyszukanych perfum. Zbierałam wiedzę od ludzi, którzy poświęcili swoje życie temu rodzajowi piękna i kolekcjonowali rzadkie komponenty z egzotycznych miejsc. Perfumy to synteza sztuki, rzemieślnictwa, tradycji i innowacji. W House of Sillage, oddaliśmy nasze serca sztuce perfumiarstwa. Nasze kreacje, zapachy i opakowania oferują ponadczasową elegancję. Zaprojektowane są specjalnie dla najbardziej wymagających klientów.”

https://cdn-buildify.devit-shopify.com/23037983/KolekcjaSignatureProdukty.jpg

     

 

Kolekcja „SIGNATURE”

House of Sillage ma przyjemność przedstawić wyjątkową  kolekcję dla kobiet o nazwie  Signature, która cechuje się ponadczasowym designem, inspirowanym luksusową biżuterią. Każdy flakon zwieńczony jest wyjątkowym korkiem wykonanym z drogocennego metalu i wysadzanym kryształkami Swarowskiego. Luksusowe, piękne flakony to tylko wstęp do sedna – kompozycji zapachów utkanych ze wspomnień, przelotnych wrażeń i chwil, dla których warto żyć.

W ofercie naszego sklepu proponujemy Państwu następujące zapachy z kolekcji House of Sillage: