Chanel

Znalezione obrazy dla zapytania Chanel logo

 

Chanel to jedne z najbardziej znanych i cenionych marek perfum na świecie.

Podobny obrazZałożycielka marki Chanel, nazywana królową mody Gabrielle Bonheur Chanel, urodziła się w 1883 r. w miasteczku Saumur w zachodniej Francji. Świat mody podbiła jednak dopiero z Paryża nowoczesnymi projektami spódnic oraz kostiumów z nogawkami.

Coco Chanel zaczynała jako piosenkarka w kawiarniach, gdzie uzyskała swój przydomek. Już w 1912 r. otworzyła swój pierwszy salon mody i szybko zdobyła uznanie jako projektantka. W połowie XX w. wprowadzała trendy haute couture, a odzież marki Chanel nosiły takie osobistości jak Jacqueline Kennedy czy Grace Kelly. Podobny obraz

W krótkim czasie G. B. Chanel rozszerzyła swoją działalność także na branżę kosmetyków i perfum. Pierwsze perfumy Chanel wprowadzono na rynek już w 1921 r., a były to legendarne Chanel N° 5, które do dnia dzisiejszego są jednymi z najbardziej znanych i najchętniej kupowanych zapachów. Kultowymi można jednak bez obaw nazwać również perfumy Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport czy Chanel Gabrielle.

Marka perfum Chanel została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, zarówno mężczyznach jak i kobietach. PerfumZnalezione obrazy dla zapytania chanel perfumyy Chanel są klasyfikowane na najwyższych lokatach jeśli chodzi o prestiż i trwałość działania. Dzisiaj marka należy do najbardziej rozpoznawalnych i popularnych linii zapachowych całego świata. To synonim luksusu i blichtru. W skład produktów spod szyldu Chanel wchodzą kremy, wody toaletowe, wody perfumowane, tusze, mleczka do ciała. Perfumy powstają z dedykacją dla kobiet, które chcą czuć się bardziej wyjątkowo od innych. Są złożone ze starannie dobranych składników i tworzą niezwykłe kompozycje kwiatowo-owocowe. Są delikatne, tak jak użytkowniczki kosmetyków. Perfumy Chanel dla mężczyzn, to wyrazistość i ostrość zapachu, tak by dopełniały znakomity ubiór mężczyzny. Perfumy są trwałe, wytrzymują cały dzień po pierwszej porannej aplikacji. Każdy użytkownik doceni zapach perfum, ponieważ nawet w najbardziej niekomfortowej sytuacji będzie czuć się świeżo i pewnie. Produkty od Chanel są doceniane nie tylko za ich właściwości zapachowe, ale także za wspaniałe opakowania w jakich są sprzedawane. To sprawia, że klienci marki są dopieszczeni pod każdym względem. Wysoka jakość ma swoją cenę.

 

Znalezione obrazy dla zapytania chanel perfumy

W ofercie naszej perfumerii znajdują się następujące pozycje marki Chanel:

  • Zapachy damskie: Chanel N° 5 EDP, Chanel N° 5 L’ Eau, Chanel  Coco Mademoiselle EDP, Chanel Coco Noir EDP, Chanel Chance EDP, Chanel Chance Eau Fraiche, Chanel Chance Eau Tendre, Chanel Allure EDP, Chanel Gabrielle EDP,
  • Zapachy męskie: Chanel Egoiste Platinum, Chanel Allure Homme, Chanel Allure Homme Sport, Chanel Blue de Chanel