ARMANI

Elegancka marka Armani  łączy w sobie tradycje klasycznego perfumiarstwa z aktualnymi trendami w modzie i stylu życia. Nie bez przyczyny Giorgio Armani jest uważany za jednego z najlepszych włoskich a zarazem światowych projektantów mody. Swoim niepowtarzalnym stylem, w którym łączy tradycyjną elegancję z odrobiną ekstrawagancji, zdobył serca milionów kobiet na całym świecie. Podobnie jak jego modele, także kosmetyki i perfumy Armani są synonimem jakości, ponadczasowości i sukcesu. Przed założeniem własnej marki Armani pracował jako niezależny projektant dla wielu domów mody. W latach 70-tych minionego wieku stworzył swoje pierwsze własne kolekcje i wkrótce potem wprowadził na rynek także serię kosmetyków, produktów do makijażu oraz perfum sygnowanych nazwiskiem Armani. Zapach dla mężczyzn Armani Acqua di Gio lub damski Armani Si to ponadczasowe klasyki, które na trwałe zapisały się w historii i wciąż cieszą się niemalejącą popularnością. Cokolwiek wybierzesz, sprawdzoną klasykę czy nowoczesną interpretację, decydując się na perfumy Armani, nigdy się nie rozczarujesz.

W naszej ofercie dostępne są następujące linie:

Armani Aqua di Gio, Armani Black Code, Armani Code, Armani Code Profumo, Armani Eau de Aromes, Eau de Cedre, Eau de Nuit, Eau de Nuit Oud, Emporio Woman, Emporio Man, Armani Si, Armani Si Intense.

 

Giorgio Armani niedawno pochwalił się swoją nową zapachową parą. Because It’s You oraz Stronger With You to naprawdę elektryzujące połączenie. Na tę premierę czekał cały świat. W końcu Giorgio Armani tworzy jedne z najlepszych zapachów na świecie. Włoski dom mody w czerwcu przedstawił nie jeden, a dwa zapachy! Perfumy dla niej – Because It’s You i dla niego – Stronger With You to synteza współczesnej miłości. Jak przyznaje sam Armani – zapach perfum to zaproszenie do celebrowania uczucia, ale i próba zaakcentowania indywidualności kobiety i mężczyzny.


Zapach dla niej „Because It’s You”

Ona: kobieca, zmysłowa i idealna dla swojego mężczyzny. Sięga po perfumy, które wyrażają jej radość życia i pewność siebie. Takie właśnie są perfumy Because It’s You. Słodka, owocowa kompozycja z dominującą maliną na czele została wzbogacona o cierpką cytrynę i charyzmatyczną różę. Woń kołysze się na skórze, powoli uwalniając słodki zapach wanilii i aromat piżma. Spróbuj słodyczy zamkniętej w wyrafinowanym flakonie!

 

   Zapach dla niego „Stronger with you”

On: męski, stanowczy i doskonały dla swojej kobiety. Wybiera perfumy, które jak żadne inne podkreślają jego osobowość i jak żadne inne pasują do jego wybranki serca. Perfumy Stronger With You to męska odpowiedź na słodycz damskiego zapachu. Waniliowa, lekko korzenna i ciepła kompozycja zapachowa od Emporio Armani kusi połączeniem wykwintnego kardamonu z owocowym koktajlem z melona i ananasa.